EVOL VE BEN

Çocuklarınızın neyi neden öğrenmeleri gerektiğini düşünen Özel Üsküdar Evol Anaokulu onların ilgi alanına göre oluşturulan programlarla eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyor. Her hafta hazırlanan temalı programlarda aynı zamanda tabiatın bize sunduğu güzellikleri yaşama şansı buluyorlar. Meyve ağaçlarının altında söylenen şarkılar, hayvan dostlarımızı beslerken onların mutluluğu ile toprağın önemini kavrayarak çocukluk anılarına farklı bir yön tutuluyor.

Çocuğunuzun Büyümesi İçin Harika Bir Yer

Çocuklar için en iyi Eğitim Merkezi

Merkezimiz, profesyonel gözetim altında olumlu cevrede yeni arkadaşlar edinmek için güvenli ve hijyenik bir yer olarak inşa edildi

  • Her yıl birçok okuldan daha fazla doğa ile iç içe..
  • Farklı çocuklar ve ebeveynli atölyeler.
  • Sabırlı, hayal gücü yüksek ve neşeli eğitmenler ve öğretmenler.
  • Sınıflarda sürekli iyileştirmeler ve güncellemeler.
  • Akademik bir vurgu ile gelişim felsefesi.

Velilerimiz Ne Diyor!

Okula girdiginiz anda basta muduru Tuğba Hanim olmak uzere guleryuzlu ve sevgi dolu egitmen kadrosu sizi karsiliyor. Ardindan bir cocuk icin hayal edilebilecek en saglikli egitim materyalleri ile ozenle tasarlanmis siniflari gorunce karar vermeniz kolaylasiyor. Egitim anlayisi, beslenme duzeni, hijyen ve guvenlik konularindaki tum sorulariniza sabirla ve detayli-ikna edici cevaplar aldikca iciniz rahatliyor. Son olarak bahcesinhdeki meyve agaclari ve dogal yasami koklayinca emin oluyorsunuz Evol cocugumun ikinci evi olmali!

İstanbulun ortasında böyle bir okulla karşılaşmış olduğumuz için çok şanslıyız. organik beslenmeden tutun da eğitim anlayışlarına kadar çok iyi bir okul. eğer çocuğunuz doğayla iç içe büyüsün istiyosanız Evol Anaokulu doğru seçim olur. mutlaka gidip ziyaret etmelisiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 – 18:00