Özel Evol Anaokulu

Çocuklarınız için yeni konsept!

Okulumuz 3-6 yaşları arasındaki çocuklar için ortak bir eğitim dünyasidır. Bu dünya içinde herşeyi deneyimselleştirerek güvenli, şefkatli ve saygılı bir ortam hazirlayarak geniş ve eğlenceli bir eğitim sistemi ile çocuklarımıza koçluk yapıyoruz. Profesyonel kadromuz ve her ay yanımıza katılacak olan minik hayvan dostlarımızla dünyaya giriş kapısını aralıyoruz. 

Dünya vatandaşı olma yolunda deneyimli yabancı dil eğitmenlerimizin ve yurtdışından bizi ziyarete gelecek farklı yabanci dil eğitmen arkadaşlarımızın eğitimimize destek verecekleri bu ortamda çocuklarımız başarılı bir öğrenen, kendine güvenen bir birey ve topluma katkıda bulunacak bireyler olmalarının adımlarını atmış olacaklardır.

Nasıl?

Şimdi çocukluğumuza bir yolculuk yapalım. En güzel, en heyecan verici ve en unutulmayan anılarımız nelerdi? Bunları neden unutmadık ve nasıl hatırlıyoruz? Yapılan araştırmalara göre çocukken gördüğümüz, işittiğimiz ve duyduğumuz herşeyi kullanmak üzere beynimizde depolarız. Bu yüzden de depoladığımız her an, her bilgi hazinesi, her duygu ve düşünce bize ileriki zamanda geri yansıma yapar, unutulmayan anılara ve duygulara dönüşür. Bundan dolayı küçük yaşta verilen her bilgi çocuk için büyük önem taşır.

Evol anaokulunda verilen her bilgi çocuklarımıza deneyimleterek onların ilgi alanlarına göre tasarlanarak verilme amacını taşır. Her ay farklı temalar ile neyi neden öğrenmeleri gerektiklerini bilirler. Bu bilgiler her öğrencinin sevdiği alanlarda (farklı metodlarda) verilerek unutamayacakları zamanlara dönüşür. 

  • Eğitim alanında geniş konsept

  • Doğa ile iç içe bir ortam

  • Atölyeler ile ebeveynli günler
  • Ev tadında huzurlu yaşam
  • Yabancı dillerin zenginliği

GİZLİLİK POLİTİKASI

“Her birey farklıdır” ilkesiyle yola çıkan Özel Üsküdar Evol Anaokulu’nda gizlilik politikası önemli bir kuraldır. Farklı olan çocuklarımız aynı zamanda bizim için özel olmakla beraber çocuklarımızın fotoğrafları hiçbir dijital platformda paylaşılmaması bizim için önemli bir kuraldır. Yapılan etkinlikler bireysel olarak sadece veliler ile paylaşılmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 09:00 – 18:00